intro_bg

Pre Investorov

Kvalitný produkt, rastúci záujem užívateľov o bezkontaktné umývanie a premyslený marketing dáva záruku zaujímavej investície.

Rastúci dopyt je potrebné uspokojiť. Preto ponúkame zaujímavú investičnú možnosť - zaobstaranie vlastnej bezkontaktnej autoumyvárne s veľmi zaujímavou dobou návratnosti.

Medzi významné rysy patria:

 

  • Vysoké zisky
  •  Nízke prevádzkové náklady
  •  Rýchla návratnosť investícií
  •  Bezproblémová prevádzka 365 dní v roku
  •  Vysoká kvalita a dlhá životnosť
  •  Ľahká ovládateľnosť
automycka

 V zahraničí je technológia bezkontaktného umývania áut veľmi známou a vyhľadávanou službou. Sme výhradným obchodným zástupcom výrobcu technológie FRANK (história spoločnosti FRANK) pre Českú republiku, Slovensko, Rakúsko a Maďarsko, ktorý je považovaný za jedného z najkvalitnejších výrobcov bezkontaktných autoumyvární v Európe.

Technická podzostava, plne vyvinuté elektronické ovládanie a korózií odolné materiály zaručujú bezproblémovú prevádzku a dlhú životnosť. Dostupné programy sú prispôsobené optimálnemu čisteniu a konzervácií vozidiel s ohľadom na ochranu povrchu vozidla. Funkčnosťou a účinnosťou splňujú bezkontaktné autoumyvárne všetky požiadavky prevádzkovateľov a užívateľov. Vďaka systému plne automatickej ochrany proti mrazu, sa môžete spoľahnúť na zisk v priebehu celého roka.

 Máme dlhoročné skúsenosti a v tejto oblasti ponúkame komplexné poradenstvo, plánovanie vrátane projekčných prác, možnosť vybavenia stavebného povolenia, realizáciu a dodanie technologických celkov a stavebných prác na klíč. V prípade záujmu klienta sme schopný zaistiť aj financovanie.

 Samozrejmosťou je u nás tiež záručný a pozáručný servis.

 

 Obchodný riaditeľ
mgr. Jozef sarvaš
Mobil: +421 907 898 878
E-mail: sarvas (a) frank-carwash tecka eu

class="bold" href="/kontakty">Pre viac informácií nás prosím kontaktujte
dot