intro_bg

Bright rainbow a.s.

Akciová spoločnosť BrightRainbow má ako jediná výhradné obchodné zastúpenie nemeckej spoločnosti FRANK, ktorá patrí medzi  európskych výrobcov najkvalitnejších technológií pre samoobslužné umývacie stanice, parných čističov, vysokotlakových umývačiek histórie. V rámci expanzie na ďalšie trhy v Európe založila dcérske spoločnosti pre Česko, Slovensko, Rakúsko a Maďarsko.

 


 

Technológia bezkontaktného umývania áut je v zahraničí veľmi známou a vyhľadávanou službou. A preto kvalitní produkt, rastúci záujem užívateľovo bezkontaktné umývanie a premyslený marketing dáva záruku zaujímavej investície.

 

Bright rainbow a.s.

Frank

 

 

Bezkontaktní automyčky

 

 

 

 

História FRANK GmbH


FRANK GmbH, výrobca najvyššej kvality podložiek vysokotlakových a parných čističov, ktoré patria do bývalého Frank'sche Eisenwerke, Adolfshütte, má dlhú históriu.

Nachádza sa v Sinn – Fleisbach, hodinu cesty severne od Frankfurtu nad Mohanom.

„Schmiedehammer bei Niederscheld" bola založená v auguste roku 1607 grófom Jurajom z Nassau – synovcom Viliama z Orange.

Firma sa stala jedným z najväčších tovární a neskôr železných hút regiónu, produkovala také potrebné materiály, ako sú klince a drôty.

V roku 1839 Christian Frank kúpil spoločnosť, a v roku 1927 bola premenovaná na Frank'sche Eisenwerke GmbH, Adolfshütte. Po úplnom zničení cez druhú svetovú vojnu bola spoločnosť kompletne zrekonštruovaná.

V roku 1994, Frank'sche Eisenwerke, hlavný zamestnávateľ v regióne, podal návrh na vyhlásenie konkurzu.
Nástupnická spoločnosť, dnešná Frank GmbH, mala povolené ponechať si názov FRANK.

historie-foto


Dnes, Frank GmbH je firma, ktorá sa špecializuje na výrobu najkvalitnejších parných čističov, vysokotlakových umývačiek a samoobslužných umývacích staníc. FRANK má medzinárodné obchodné zastúpenie vo viac ako 30 krajinách sveta, poskytuje služby zákazníkom v odvetví poľnohospodárstva, dopravného priemyslu, v potravinárstve a v automobilovom priemysle.

Vzhľadom k fúzií s britskou firmou Osprey Deepclean v roku 2008, je FRANK v súčasnosti súčasťou OSPREYFRANK GROUP. Výsledkom je medzinárodná pozícia lídra na trhu v čistení.

 

 

dot